Samochód marki Mercedes-Benz model SL Roadster

Wyprzedaż samochodów VAN z roczników 2022 i 2023

Teraz w Duda-Cars Samochody Dostawcze oraz Użytkowe dostępne od ręki w najlepszej ofercie wyprzedażowej na rynku! Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z promocyjnym finansowaniem oraz atrakcyjnymi pakietami serwisowymi.

Wyprzedaż Samochodów Dostawczych w Duda-Cars.

Przygotowaliśmy wyjątkowe oferty na niezawodne Samochody Dostawcze, które pomogą Ci w prowadzeniu Twojego biznesu lub w codziennym funkcjonowaniu! Oferta wyprzedażowa Duda-Cars obejmuje różne modele Mercedesa, które mogą spełnić rozmaite potrzeby.

Wybierz swój nowy Samochód Dostawczy od Mercedes-Benz w wyjątkowej cenie!

Wypełnij formularz i poznaj ofertę, na dostępne od ręki Samochody Dostawcze oraz Użytkowe z rabatem do 174 000 zł brutto.

- Sprinter Furgon

- Sprinter Podwozie

- Marco Polo

- EQV


Samochody są dostępne w różnych wersjach silnikowych i kolorystycznych.

Dlaczego warto wybrać Samochód Dostawczy od Mercedes-Benz?

Mercedes-Benz słynie z produkcji wysokiej jakości Samochodów Osobowych i Dostawczych, które charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Korzystając z oferty wyprzedażowej od Duda-Cars, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprawdzony i solidny pojazd w atrakcyjnej cenie.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą.
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych