Wyprzedaż samochodów VAN z rocznika 2023

Wyprzedaż samochodów VAN z rocznika 2023

Sprawdź naszą ofertę i zapoznaj się z promocyjnym finansowaniem 102,9%. 

Teraz w Duda-Cars Samochody Dostawcze dostępne od ręki w najlepszej ofercie wyprzedażowej na rynku!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  EQV dostępne od ręki z rabatem do 30 % w atrakcyjnym finansowaniu Lease&Drive!

  VAN Klasy premium z napędem wyłącznie elektrycznym. EQV to połączenie wszechstronności i funkcjonalności Mercedesa Klasy V z korzyściami wynikającymi z zerowej emisji. Zasięg EQV to 356 km a szybkie ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa mniej niż godzinę. W ofercie wyprzedażowej Duda-Cars dostępny już od 2081 zł netto miesięcznie. 

  Sprinter Furgon i Sprinter do zabudowy w wielu konfiguracjach.

  Sprinter Furgon i Sprinter do zabudowy z rabatem do 50 000 zł! 

  Mercedes Sprinter to samochód stworzony do pracy. Zaprojektowany tak, żeby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Niezawodny Sprinter dostępny od ręki w różnych konfiguracjach:  

   

  – Furgon lub do zabudowy  

   

  – długość: 5932, 6967 lub 7367 milimetrów  

   

  – silnik: 315, 317, 317  

   

  W ofercie wyprzedażowej Duda-Cars z pewnością znajdziesz samochód, który idealnie spełnia Twoje potrzeby także pod względem rozmiaru czy wyposażenia.

   

  Niezwykle funkcjonalny i atrakcyjnie zaprojektowany eVito Tourer.

  Ten średniej wielkości, elektryczny VAN łączy w sobie nowoczesność, niezawodność oraz niezrównaną funkcjonalność, oferując znane zalety, których można oczekiwać od Vito oraz zaawansowany układ napędowy. W atrakcyjnym finansowaniu Lease&Drive dostępny już od 1826 zł netto miesięcznie. 

  Citan Furgon dostępny od ręki z rabatem do 21 000 zł!

  Jego niewątpliwe zalety to duża pojemność przestrzeni ładunkowej, duża ładowność, kompaktowość i zwrotność. Citan Furgon to niezawodny partner w codziennej pracy. W ofercie wyprzedażowej Duda-Cars dostępny od ręki w leasingu 102,9%. 

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.