Serwisy

Autoryzowany serwis
Mercedes-Benz

Jesteśmy dla Ciebie dostępni w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie,
Golęczewie i Sosnowcu. Zapraszamy do serwisów Duda-Cars.

Zdjęcie pracownika Duda-Cars

Umów się na wizytę serwisową

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Wyślij krótki formularz,
  a my wkrótce oddzwonimy

  Nie ma problemu, którego nie rozwiążemy! Wysoka jakość obsługi i wieloletnie doświadczenie to gwarancja dobrej wizyty w serwisie Duda-Cars. Czekamy na Ciebie z miłym upominkiem. Wyślij poniższy formularz teraz, a my wkrótce oddzwonimy z propozycją dogodnego terminu spotkania.

  Serwisant w firmowym ubiorze dokonuje przeglądu silnika samochodu

  Dlaczego serwis Duda-Cars?

  Duda-Cars to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze samochodów Mercedes-Benz. Jesteśmy jednym z największych dealerów tej marki, co zobowiązuje nas do świadczenia usług najwyższej jakości w każdej dziedzinie, także serwisu. U nas oddajesz swoje auto w najlepsze ręce, bo przecież mamy ze sobą coś wspólnego – #KochamyMercedesy.

  Zapraszamy właścicieli samochodów osobowych, dostawczych, a także klasyków. Stworzyliśmy specjalny dział sprzedaży oraz serwisu samochodów dumnie przez nas nazywanych Legends.

  Zawsze tam,
  gdzie nas
  potrzebujesz

  Jesteśmy do dyspozycji niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia. Będziemy zawsze tam, gdzie nas potrzebujesz.

  Oryginalne
  części

  Nasze serwisy pracują tylko
  i wyłącznie na oryginalnych częściach Mercedes-Benz.

  Wykwalifikowana
  kadra

  Chcemy być najlepsi
  i zatrudniamy najlepszych.
  Nasz zespół to specjaliści najwyższego stopnia. Przekonaj się sam!

  Samochód
  zastępczy

  Nie zostawimy Cię na lodzie. Podczas wizyty na serwisie zadbamy o Twoją mobilność.

  Serwis Mercedes-Benz
  Duda-Cars – dlaczego warto
  serwisować auto właśnie u nas?

  Nie spoczywamy na laurach, chociaż wieniec laurowy, który otaczał trójramienną gwiazdę, ma dla nas szczególne znaczenie. Ciągle się rozwijamy! Kolejne lokalizacje salonów, budowa najnowocześniejszej blacharnio-lakierni razem z dedykowanym serwisem dla pojazdów dostawczych, specjalny dział sprzedaży oraz serwisu samochodów dumnie przez nas nazywanych Legends oraz rosnąca liczba klientów, korzystających z naszych usług świadczy o tym, że jesteśmy godni zaufania. Serwisy Mercedes-Benz Duda-Cars znajdziesz w pięciu lokalizacjach: dwa w Poznaniu (dwie lokalizacje serwisowe w jednym mieście to nasz duży atut!), po jednym we Wrocławiu, Lesznie oraz w Golęczewie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji cały czas. Zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujesz, niezależnie od dnia tygodnia czy pory dnia.

  pracownik serwisu Mercedes-Benz z kołem od samochodu

  Usługa door-to-door

  Wprowadziliśmy szereg elastycznych udogodnień. Wśród wielu wygodnych rozwiązań warto wspomnieć o usłudze door-to-door, która funkcjonuje na terenie Poznania i okolic. W jej ramach odbierzemy samochód spod domu lub pracy i odstawimy po wykonanej w serwisie usłudze lub naprawie.

  Osoba w garniturze trzyma kluczyki samochodowe na tle czarnego auta z logo "Dude Cars"

  ASO Duda-Cars – Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz

  Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych i dostawczych. Możesz mieć pewność, że pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach Mercedes-Benz. Zgodnie z międzynarodowymi standardami narzuconymi przez właściciela marki, stosujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny i najlepszej jakości narzędzia, a w pojazdach montujemy tylko części, posiadające firmowe logo. Korzystając z naszych usług masz pewność uzyskania gwarancji zarówno na naprawę, jak i części.

  Zapomnij o stresie i niepewności! Dbamy o profesjonalną i przyjazną obsługę klienta. Stawiamy na jakość i przejrzyste informacje o cenach, i terminach naprawy. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów najwyższego stopnia. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez specjalistów niemieckiego producenta aut, więc posiadają znacznie szerszą wiedzę na temat stosowanych przez firmę rozwiązań technologicznych, niż mechanicy z tradycyjnych placówek. Dzięki nieustannym szkoleniom i podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych na rozmaitych kursach, są w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Kiedy oni będą się zajmować Twoim samochodem, Ty otrzymasz samochód zastępczy, abyś ani na chwilę nie musiał rezygnować ze swobodnej mobilności.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.