Salon Mercedes Poznań – autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz w Poznaniu

Salon Mercedes-Benz w Poznaniu – Ptasia

Zapraszamy do naszego pierwszego, a zatem najdłużej działającego salonu Mercedes-Benz – zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4. Jesteśmy dumni z tego, jak imponujące miejsce stworzyliśmy i jak świetnie rozwijało się w ciągu ostatnich 15 lat. Nie poprzestaniemy jednak na tym. Kierowców zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą: znajdą w niej zarówno nowe, jak i używane samochody niemieckiego giganta cenionego przez branżę za niezawodność, szyk oraz nowoczesny design. Proponujemy także szereg dodatkowych usług, takich jak wynajem aut czy rozwiązania flotowe dopasowane do potrzeb firmy.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Godziny otwarcia salonu Duda-Cars w Poznaniu

  Numer Telefonu +48 61 864 44 44

  Godziny otwarcia salonu

  PN-PT 08:00-19:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia serwisu

  PN-PT 07:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia działu części zamiennych

  PN-PT 08:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód

  PN-PT 08:00-18:00
  SO 08:00-14:00

  Duda-Cars – czekamy na Ciebie!

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Mercedesa, zapraszamy do Duda-Cars.
  Czeka tu na Ciebie całe mnóstwo inspiracji!

  Wybierz model dla siebie

  Salon Duda-Cars Poznań – Wszystkie usługi w jednym miejscu!

  Salon Mercedes Duda-Cars w Poznaniu to nie tylko miejsce, w którym kupisz nowy bądź używany samochód. Przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych usług dla kierowców, takich jak między innymi wynajem auta na godziny, wypożyczenie samochodu na dłuższy okres bądź skompletowanie floty pojazdów w celach biznesowych. Ponadto jesteśmy otwarci na kierowców, którzy poszukują profesjonalnego dedykowanego warsztatu samochodowego. Służymy doświadczeniem, wiedzą na temat aut, a także znakomicie wyposażonym serwisem, w którym nasi doświadczeni mechanicy z prawdziwą pasją oddają się naprawie używanych samochodów.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.