Rozwiązania flotowe

Rozwiązania flotowe

Zachęcamy do sprawdzenia „szytych na miarę” ofert dotyczących mobilności Twojej firmy.

Flota samochodów Mercedes-Benz na parkingu, widok z góry

Dowiedz się więcej!

Zapytaj o szczegóły. Nasi dedykowani Doradcy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania. Zostaw nam swoje dane, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Indywidualne traktowanie dla każdego.

  Dzięki naszym doświadczonym Doradcom Handlowym ds. Sprzedaży Flotowej będziesz mógł mieć pewność, że oferta jest najlepiej dopasowana do profilu Twojej działalności niezależnie od obszaru działania czy rozmiaru przedsiębiorstwa.

  Zapraszamy pomożemy Ci wybrać to, co najlepsze dla Twojej firmy.

  Usługi finansowe dla klientów biznesowych.

  Mniejsze zaangażowanie kapitału przy finansowaniu przez Mercedes-Benz Bank da Twojej firmie większą finansową swobodę do realizacji innych inwestycji. Dzięki stałym miesięcznym ratom masz kontrolę nad wszystkimi kosztami i możliwość optymalizacji podatkowej a oprócz tego możesz komfortowo, bezpiecznie i niezawodnie korzystać ze swojego wymarzonego Mercedesa.

  Bezpieczeństwo

  Nasze usługi w zakresie gwarancji i mobilności sprawiają, że są Państwo bezpieczni w trasie. Otrzymują Państwo bowiem dwie gwarancje w cenie jednej: kompleksową gwarancję pojazdową oraz gwarancję mobilności Mobilo.

  Dzięki Umowom Serwisowym Mercedes-Benz mogą Państwo załatwić kwestię konserwacji i napraw, zyskując tym samym czas na inne zadania. Aby zapewnić sobie mobilność i utrzymanie wartości, należy uiścić stosunkowo niewielką opłatę, która zależy od typu pojazdu, preferowanego okresu trwania umowy, przebiegu w kilometrach, a także zakresu usług. Również nasz serwis powypadkowy i naprawczy zadba o to, aby pojazdy były szybko gotowe do stawiania czoła nowym wyzwaniom.

  • Flota samochodów Mercedes-Benz na parkingu, widok z góry

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.