Kariera
 • Dlaczego warto pracować w Duda–Cars

  Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, który poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Jak wygląda proces rekrutacji w Duda-Cars?

 • 1. Analiza CV

  W zależności od tego czy interesuje Cię praca w salonie, serwisie, czy innym dziale, przeanalizujemy Twoje CV pod względem doświadczenia, zainteresowań, potencjału oraz cech, jakich szukamy u kandydata.
 • 2. Spotkanie rekrutacyjne

  W zależności od stanowiska, spotkania mogą być wieloetapowe. Sprawdzimy podczas nich Twoje predyspozycje na dane stanowisko.
 • 3. Decyzja i przedstawienie warunków zatrudnienia

  Końcowym etapem procesu rekrutacji do pracy będzie podjęcie decyzji i przedstawienie warunków, na których podejmiemy współpracę.

To łatwiejsze niż myślisz.

Zostaw nam swoje CV, a my odezwiemy się do Ciebie z odpowiednią ofertą.

Dołącz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.