Brabus
 • Brabus Premium Partner
  – tuning Mercedesów

  To, co dla innych jest standardem i metą, dla nas jest tylko przystankiem na drodze zarezerwowanej dla wybranych. Jesteśmy oficjalnym partnerem Brabus Premium. Zapraszamy w podróż do najbardziej wysmakowanego oblicza świata motoryzacji.

  Pół profil czarnego Mercedes-Benz Klasy G Brabus na ciemnym tle, z akcentami czerwieni na grillu

Jesteś zainteresowany modyfikacją
swojego Mercedesa?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Oficjalny partner

  Jesteśmy oficjalnym Brabus Premium Partner, możemy pochwalić się największą w Polsce liczbą realizacji tego uznanego tunera! Co roku realizujemy około 30 modyfikacji Brabus – we Wrocławiu i Golęczewie. Proponujemy rozwiązania stylistyczne i mechaniczne dla Waszych Mercedesów, znacznie wykraczające poza standardową ofertę producenta.

  Czarny Mercedes-Benz Klasa G Brabus poruszający się przez teren budowy
  • Zbliżenie na końcówki wydechu z włókna węglowego z logo Brabus na tylnej części samochodu

  Innowacyjność i doświadczenie
  – Modyfikacje BRABUS również
  dostępne w Poznaniu

  Lakiernik samochodowy Duda-Cars korzysta z najnowszych technologii oraz najlepszych praktyk branżowych. Każdy pojazd jest traktowany z najwyższą troską i uwagą, a każdy klient jest cenny. Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej, oferujemy ekskluzywne modyfikacje BRABUS. To gwarancja nie tylko doskonałego wyglądu, ale też wyjątkowych osiągów i indywidualności. Jesteśmy dumni, mogąc zapewnić naszym klientom dostęp do ekskluzywnych modyfikacji BRABUS, również w Poznaniu. Swoje umiejętności blacharskie i lakiernicze wnosimy na kolejny poziom, oferując zmiany, które w pełni odzwierciedlają Twoją osobowość i styl.

  Szary Mercedes-AMG Klasa S Brabus zaparkowany przed betonową konstrukcją budynku

  Made by Duda-Cars

  Decydując się na modyfikacje Brabus wybierasz spośród dedykowanych konkretnym modelom pakietów, które dzielą się na mechaniczne i stylistyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeprowadzić modyfikację pełną – łącząc obie kategorie!

  W swoim Mercedes-Benz możesz zamontować „tylko” akcesoryjne dodatki lub przeobrazić go w ekstremalny i spersonalizowany projekt, o niepowtarzalnym wyglądzie, rasowym brzmieniu, podkręconych osiągach i mocy sięgającej blisko 1000 KM.

  Dowiedz się więcej o ofercie Brabus do Twojego Mercedesa:

  Jesteś zainteresowany modyfikacją
  swojego Mercedesa?

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!

   Nasze Realizacje

   To co widoczne zachwyca. To, co skryte pod maską – zaskakuje. W G800 podnieśliśmy moc (fabrycznie niemałego) silnika i to zdecydowanie! Widestar ma aż 800 KM (+215 względem oryginału), 1000Nm (+150), a jego przyspieszenie do 100km/h wynosi jedynie 4,1s(-0,4s). Przy prawie dwutonowej masie robi spektakularne wrażenie – zobaczcie (i usłyszcie dzięki zamontowanemu wydechowi klapowemu) w materiale video!

   Samochód jest dostępny w sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

   Zbliżenie na elementy silnika Mercedes-Benz z oznaczeniem Brabus 800 na pokrywie z włókna węglowego

   Pozostałe realizacje Brabus

   Naszym klientom dostarczyliśmy wiele oryginalnych rozwiązań do ich
   Mercedesów. Zobaczcie te wybrane:

   Mercedesy AMG dostępne od ręki
   • Czarny Brabus AMG-GT 4door stojący tyłem na podziemnym parkingu otoczony czerwonym światłem

   Ta strona wykorzystuje pliki cookies
   OK

   This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.